2016 yılında talaşlı imalat sektöründe hizmet vermeye başlayan Akbaşsan Makine  orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek talaşlı imalat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Eskişehir’de kurulmuştur.

Akbaşsan Makine kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarını geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek talaşlı imalat sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari yeteneği ve gelişime açık yapısı ile sektöre öncülük edebilecek firmalar arasında yer alma ilkesini Vizyon olarak benimsemiştir.

Akbaşsan Makine kuruluşundan itibaren kendisine Misyon edindiği; Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok endüstri kuruluşu ile üretici olarak ülkesine değer katmayı, üstlendiği üretimleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinde tamamlayarak ciddi bir saygınlığa ulaşma arzusu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Akbaşsan Ailesi tüm imalat projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

Umut AKBAŞ
Genel Müdür

loader